Через профілактичні роботи на п’яти вулицях Шостки буде зменшено тиск води
ЖКГ 13:41, 5.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинський “Водоканал” на своїй сторінці у Фейсбук попереджає містян, що на початку наступного тижня на деяких вулицях буде зменшено тиск води.
Так, 9 та 10 червня у зв’язку з профілактичними роботами на водопровідній станції 2-го підйому по вул. Свемовській, буде зменшено тиск води на вулицях Свемовській, Чернігівській, М.Киричука, Шевченка, В. Чорновола.
Крім того, на верхніх поверхах, можливо, води взагалі не буде.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: