Через погодні умови збиральна кампанія на Шосткинщині поки не завершена + Відео
Аграрний сектор 23:19, 25.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зернозбиральна кампанія у нашій громаді триває. Про це під час апаратної наради проінформував начальник відділу розвитку АПК Василь Кіктьов.
Погодні умови довгий період не сприяють збору врожаю. Його зібрано на 75 % посівних площ. Намолочено 131 840 т зерна.
«Вологість зерна висока, що збільшує витрати на 1 га оброблюваних угідь», – зазначив Василь Кіктьов.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: