Через погіршення погодних умов до 19 січня школярі Шосткинської громади навчатимуться онлайн
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шосткинській громаді триває ліквідація наслідків негоди. Задля цього збільшена кількість одиниць снігоприбиральної техніки та персоналу, які залучені до прибирання снігу та посипки доріг/тротуарів протиожеледною сумішшю.
Про це інформує міський голова Микола Нога.
Для упорядкування прилеглих територій задіяні керуючі компанії (ЖЕКи) та ОСББ, власники торгівельних точок (МАФи, магазини, кафе тощо).
У зв’язку з суттєвим погіршенням погодних умов і відповідно до рекомендацій Уряду весь навчальний процес переведено в дистанційний (онлайн) формат до 19 січня.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: