Через планові ремонтні роботи один з мікрорайонів Шостки три дні буде без газу
Поділитися в
Копіювати посилання
Сумська філія “Газмережі” попереджає про планові газонебезпечні роботи на території Шосткинської та Ямпільської громад.
У зв’язку з цим:
▪️ з 09:00 18 травня до 18:00 20 травня припинять розподіл газу в місті Шостка (колишній Куйбишевський мікрорайон);
▪️ з 09:00 18 травня до 18:00 22 травня не буде газу в селищі Ямпіль.
Підключення житлових будинків до системи газопостачання газовики виконають після закінчення робіт та отримання доступу до всіх помешкань для обстеження внутрішньобудинкової системи газопостачання, відповідно до вимог Правил технічної експлуатації систем газопостачання.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: