Через падіння дерев у Шостці пошкоджено газопроводи на п’яти вулицях. Деякі споживачі без газу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про наслідки вечірнього буревію у Шостці інформує АТ “Сумигаз”.
Біля будинку №5 по вул. Сакко і Вансеті унаслідок падіння дерева перебито газопровід-ввід діаметром 20 мм низького тиску. Фахівці АТ «Сумигаз» витік газу локалізували.
По провулку 1-й Лазурний, 5: унаслідок падіння дерева перебито згін газопроводу-вводу діаметром 25 мм низького тиску. Витік газу локалізовано.
По вулиці Гагаріна, 6: унаслідок падіння дерева деформовано газопровід діаметром 80 мм низького тиску.
По вулиці Свободи, 14: унаслідок падіння дерева деформовано газопровід діаметром 50 мм низького тиску.
По провулку Ясна поляна, 5 унаслідок падіння дерева деформовано газопровід діаметром 20 мм низького тиску.
Без газопостачання наразі залишаються два споживачі.
На місці подій працює аварійно-диспетчерська служба. Про завершення робіт обіцяють поінформувати.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: