Через бойові дії на Сумщині 72 населених пункти без електропостачання, пошкоджено газопровід
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на 26 листопада через негоду, технологічні порушення та бойові дії без світла – 529 населених пунктів. Планові відключення побутових споживачів не передбачаються! Про це повідомляє Міністерство енергетики України.
У Сумській області через бойові дії без електропостачання 72 населених пункти – це 8,8 тисячі абонентів. Ведуться роботи з відновлення електропостачання.
Внаслідок артобстрілу було пошкоджено газопровід низького тиску в одному із сіл.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: