Через атаку російського безпілотника майже 14 тис. споживачів Сумської області залишилися без електроенергії
Енергетика 12:30, 23.09.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Через атаку БПЛА у Сумській області без світла було 13,9 тисячі абонентів, живлення відновлено. Повідомляють у Міненерго.
За минулу добу енергетики додатково заживили понад 6 тисяч абонентів, знеструмлених внаслідок бойових дій.
Загалом без електропостачання залишаються 7,6 тисячі абонентів у 100 населених пунктах.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: