Частина користувачів без Інтернету. Планується, що за декілька годин доступ буде відновлено
Зв'язок 09:52, 25.03.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Відучора, 24 березня, абоненти ряду провайдерів залишились без Інтернету.
Як стало відомо, причина у пошкодженні магістрального кабелю. Спостерігається відсутність послуги кабельного Інтернету в декількох громадах.
Зараз продовжуються аварійно-відновлювальні роботи. Планується, що за декілька годин доступ до Інтернету буде відновлено.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: