Будемо посилювати гуманітарну допомогу у ті області, де йдуть бойові дії, – Микола Нога
Поділитися в
Копіювати посилання
Важливим напрямком є підтримка ЗСУ та мешканців територій, де тривають активні бойові дії, вважає шосткинський міський голова Микола Нога.
– Будемо посилювати гуманітарну допомогу у ті області, де йде війна безпосередньо. І на цьому тижні відправимо когось туди і т. ін. – говорить очільник нашої громади. – Чого роботу посилимо, бо ще раз повторюю: війна там іде, і від результатів тих боїв, які йдуть на сході, залежатиме і наша доля, доля нашої Шостки. І ми не повинні так тільки дивитися, чим там воно закінчиться. Ми повинні усі брати участь у ому, щоб там побити російського ворога!
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: