ЗА ЛІКУВАННЯ ТРЕБА ПЛАТИТИ ГРОШІ?

Автор
В'ячеслав Павленко | 20:16, 13.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Як відомо, з квітня 2020 р. в нашій державі реформується вторинна ланка медичної допомоги. Під реформи підпала й Шосткинська центральна районна лікарня, яку очолює Олег ШТОГРИН.

Ще до реформи вторинної медичної ланки доводилося чути від наших громадян, що за лікування вони сплачують кошти: за власні гроші не тільки купують ліки, а й забезпечують лікарню засобами побутової хімії.

Медична реформа повинна була «прибрати» геть ці «покупки» від пацієнтів. Нам обіцяли, що тепер гроші будуть ходити за пацієнтом.

Проте, в Шосткинській ЦРЛ майже нічого не змінилося: реформа фактично залишилася на папері. І пацієнти, як і раніше, носять свої гроші в лікарню.

Ось нещодавно, до мене звернулися родичі тяжкохворої жіночки, яка за останні півроку втретє лікується на стаціонарі в Шосткинській ЦРЛ.

Родичі повинні були купувати ліки на її лікування. Суми «купівельної корзинки» складали тисячі гривень. Родина у відчаї від цього, тому що не в змозі оплатити лікування.

Це «крик душі»: родина шукає захисту та допомоги від журналістів та Національної служби здоров’я України.

З метою допомогти цій родині, а також інших родинам, яких теж спіткала ця доля, пов’язана із сплатою за ліки, коли їх рідні лікуються на стаціонарі в Шосткинській ЦРЛ, звернувся до Національної служби здоров’я України із заявою, до якої додав звернення родичів тяжкохворої жінки з чеками за сплату ліків.

Сподіваюся, що чиновники Національної служби здоров’я України проведуть перевірку за цим фактом, внаслідок чого припиняться «побори» в Шосткинській центральній районній лікарні.

Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook (https://www.facebook.com/VjachPavlenko/app/212104595551052/…), Viber,

Телеграм-канал (https://t.me/VPavGUR19),

YouTube https://youtu.be/sayKXvqHggE

 

Фото з Інтернету

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору