ПОДІЇ В ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ НАБУЛИ ШИРОГО РОЗГОЛОСУ

Автор
В'ячеслав Павленко | 19:30, 18.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 17 грудня 2020 р., працівники Шосткинської дитячої лікарні запросили до себе на бесіду голову Шосткинської ОТГ Миколу НОГУ, який прибув до них не один, а взяв із собою  Олену КРАВЧЕНКО, керуючу справами виконкому, мабуть для «підтанцьовки» і «підспівування» дифірамбів про свою вагомість.

Все, що відбувалося на цій зустрічі, відображено у відеосюжеті на моєму Ютуб-каналі (https://youtu.be/6-8El1p4KIw).

Відео набуло широкого розголосу, адже на цей момент його подивилося більше 1500 чоловік. І це лише за неповну добу.

Цікаві були й коментарі. Як приклад, зазначу про таке, що один із коментаторів під моєю публікацією (https://cutt.ly/khXw1LH) зазначив, «Под этим ником-ботом (Юлія Квітка) скрывается настоящее лицо, Еланська Людмила Валеріївна, радник міського голови. Так,что понятно почему такой пост в защиту хозяина».

Згадана Юлія Квітка написала, що «головне завдання лікарів надавати медичні послуги дитячому населенню і за це держава їм платить. Виконуй сумліно свою роботу.  Вам що хтось заважає відкрити кабінет? Вчасно (до речі прийти на роботу) розпочати  надавання медичних послуг, бути тактовним по відношенню до пацієнтів та колег (чого про вас шановні медичні працівники дитячої сказати не можна). Подивиться кожний на себе і почність з себе». 

Це, нагадаю, слова радниці нашого мера. Тобто радниця сама повідомляє, що медики в дитячій лікарні несумлінно працюють, нетактовні з пацієнтами і т.д. Так, шановна Юлія Квітка (Людмила Елланська) чи не при головному лікареві Гончар таке спостерігалося, що Ви зазначаєте? Чи не сама головний лікар надає приклад несумлінного виконання обов’язків, нетактовного ставлення до колег і пацієнтів? Чи це не є свідченням того, що Гончар вже час звільнити і надати можливість колективу працювати на благо дітей Шосткинської ОТГ, а не на амбіції та апетити місцевих чиновників?

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору