З ДНЕМ МЕДИКА!

Автор
В'ячеслав Павленко | 09:54, 21.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вітаю медичних працівників з Днем медика! Бажаю не тільки дбати про здоров’я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у Вашій справі і гарного настрою!

Останні публікації автора

Нагору