ЇДКИЙ ЗАПАХ В ШОСТЦІ
Поділитися в
Копіювати посилання

Вночі, з 5 на 6 липня 2020 р. мешканці Свемівського мікрорайону міста Шостки знову відчули шосткинські «пахощі» – їдкий запах хімічних речовин.
Звертаюсь до очільника міста Шостки, Миколи НОГИ з заявою щодо проведення перевірки за вказаним фактом, для проведення якої залучити відповідні служби, також й громадські екологічні організації міста, з метою виявлення джерела їдкого запаху в місті та припинення порушень екологічного законодавства.
Здоров’я наших громадян є пріоритетом для держави та потребує захисту!
Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook (https://www.facebook.com/VjachPavlenko/app/212104595551052/…),Viber,
Телеграм-канал (https://t.me/VPavGUR19),
YouTube https://youtu.be/sayKXvqHggE