ЯК У ШОСТЦІ ПОПИРАЮТЬ ВИСОКЕ ЗВАННЯ «МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА»

Автор
В'ячеслав Павленко | 22:31, 5.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

       Перед вихідними, відомий в нашому місті лікар-нарколог вийшов на заслужений відпочинок. 

     Як це прийнято в нашому суспільстві, при виході на пенсію людина «виставляється» на роботі.            Таке теж зробив і лікар-нарколог минулої п’ятниці – в останній день своєї роботи, він «виставився» своїм колегам по наркологічному відділенню Шосткинської ЦРЛ.

    Колеги його поздоровили, при цьому, можливо, випили не по одній чарчині, та поїхав «виновник торжества» до себе додому. А колеги залишились ще його «проводжати».

     Раптом хтось повідомив одному з медпрацівників, що її чоловіка «потягнуло наліво» – він поїхав до другої молодички.

      Але не тут то було: медпрацівник занервувала, можливо не одна «опрокинута» чарчина зробила своє діло, поскаржилася своїм двом колегам про це, і вони втрьох помчали до «суперниці». Оковита тільки «розігріла» трійцю, яка під час з’ясування стосунків ще умудрилася поламати паркан, внаслідок чого була викликана поліція.

     Поліціянти, довго не думаючи, повезли усіх трьох «бешкетниць» до приймального відділення Шосткинської ЦРЛ. Черговий лікар, який був на зміні, здивувався прибулому «контингенту», серед яких були медпрацівники з наркологічного відділення.

       Постало питання: що робити з п’яними «бешкетницями»? Лікарі подзвонили Олегу Штогрину, але той направив до приймального відділення свого заступника – Володимира Ляха, мабуть для того, щоб «порішати».

         Рішали, вирішували, але новина, яка ходила по Шосткинській ЦРЛ вийшла на двір і дісталася… до громади міста. Ось тут ця подія набула розголосу.

      За офіційним повідомленням посадових осіб поліції, за фактом спричинення легких тілесних ушкоджень відносно «бешкетниць» внесені дані до ЄРДР (по-старому – порушена кримінальна справа) по ст.125 Кримінального кодексу України.

 

        Фото з сайту ЦРЛ.

Останні публікації автора

Нагору