ПРОТИ МЕРІЇ ВІДКРИТА СПРАВА!!!

Автор
В'ячеслав Павленко | 09:25, 15.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

       Громада має право знати і це визначено Законом про роботу органів місцевого самоврядування. Саме це дає можливість громаді контролювати місцеву владу.

    Верховною Радою України прийнято відповідний Закон України «Про доступ до публічної інформації», де викладено гарантії забезпечення права, принципи на доступ до публічної інформації, з метою прозорості та відкритості діяльності суб’єктів владних повноважень.

    Відповідно можемо запитати: як Шосткинська мерія виконує вимоги вищевказаного Закону. Замість відповіді наводжу факт. Наприкінці серпня 2018 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини відкрив провадження щодо порушення Шосткинською міською радою вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

        Підставою для відкриття провадження стало те, що на сайті Шосткинської міської ради відсутня інформація щодо проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблених відповідними розпорядниками, які повинні бути оприлюднені не пізніше як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття. Тобто, проекти рішень сесій Шосткинської міської ради своєчасно не оприлюднюються і громада не знає, куди ідуть її податки.

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору