ПІДПАЛИ, АБО ЯК ПРАЦЮЄ ШОСТКИНСЬКА ПОЛІЦІЯ

Автор
В'ячеслав Павленко | 23:09, 23.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

       Останнім часом наше місто заполонила серія підпалів майна громадян – як торгових кіосків, так і автомобіля депутата міської ради, ОЛЕГА РОМАНОВСЬКОГО.

    З метою з’ясувати, що роблять шосткинські поліціянті щодо розкриття таких резонансних злочинів, направив свого журналістського запиту до очільника поліції області, МИКОЛИ ЛУШПІЄНКА.  

   Відповідь мені надали вчасно, і прочитавши її я здивувався майже повною бездіяльністю шосткинських поліцейських.

       Зараз все по порядку.

       За 2018 рік на території Шосткинщини було скоєно 18 підпалів?! До суду направлено тільки один обвинувальний акт.

       В той же час, на Глухівщині було скоєно 7 підпалів, на Кролеветчині відповідно 3, а в Середино-Будському районі – всього 1 підпал.       Наведені цифри кажуть за себе.

    23.11.2018 р. в ГУНП області було заслухано стан розслідування кримінальних проваджень, відкритих за фактами підпалів кіосків у м. Шостка.

      На колегії при очільнику поліції Сумщини, яка відбулася на початку листопада цього року, було прийнято рішення про проведення службового розслідування також відносно керівництва Шосткинського відділу поліції. Службове розслідування триває, за його результатами планується застосувати до керівників дисциплінарні стягнення.

     До речі, керівник поліції Шосткинщини ВАЛЕРІЙ СТРОКАЧ, протягом 2018 року був ТРИЧІ притягнутий до дисциплінарної відповідальності (догана, сувора догана та попередження про неповну посадову відповідність).

        У зв’язку з тим, що набув чинності новий Дисциплінарний статут Національної поліції України, тому накладені на СТРОКАЧА В.Г. дисциплінарні стягнення вважаються закінченими по строку їх накладення.

      Так чого чекати громаді Шосткинщини від такої «роботи» її поліцейських, якщо їх керівник мабуть неспроможний заставити працювати особовий склад або взагалі боротися зі злочинністю? Відповідь на це питання є дуже актуальною і громада чекає її отримати як можна скоріше. Хто її буде надавати – очільники поліції вирішать між собою. Чекаємо на відповідь.

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору