ЛІКУВАННЯ В ШОСТКИНСЬКІЙ Ц Р Л БЕЗКОШТОВНЕ

Автор
В'ячеслав Павленко | 09:45, 28.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

У відповіді з Національної служби здоров’я України (НСЗУ) зазначено: « …надавачам медичних послуг забороняється вимагати від пацієнтів або їх представників, оплату за медичні послуги (в тому числі супутні медичні вироби, витратні матеріали та лікарські засоби), надання яких передбачено укладеним з НСЗУ Договором за відповідним пакетом медичних послуг».

Нагадаю, що у попередній публікації «ЗА ЛІКУВАННЯ ТРЕБА ПЛАТИТИ ГРОШІ?» (https://www.facebook.com/VjachPavlenko/posts/588092965224494) вказувалося як родичі тяжкохворої жіночки купували ліки для лікування в Шосткинській ЦРЛ.

Це «крик душі»: родина шукає захисту та допомоги від журналістів та Національної служби здоров’я України.

З метою допомогти цій родині, а також інших родинам, яких теж спіткала ця доля, пов’язана із сплатою за ліки, коли їх рідні лікуються на стаціонарі в Шосткинській ЦРЛ, журналісти звернулися до Національної служби здоров’я України із заявою, до якої додали звернення родичів тяжкохворої жінки з чеками за сплату ліків.

У відповіді с НЗСУ вказано, що ними направлено запит до КНП «Шосткинська центральна районна лікарня» щодо надання пояснень медичних працівників стосовно суті обставин, викладених у зверненні, а також інформації про вжиті заходи, спрямовані на недопущення випадків порушення прав пацієнтів на медичне обслуговування за програмою медичних гарантій. Повний текст відповіді додається. Далі буде.

Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook (https://www.facebook.com/VjachPavlenko/app/212104595551052/…), Viber,

Телеграм-канал (https://t.me/VPavGUR19),                                 

Whatsapp https://chat.whatsapp.com/JgAb2vr86gwBoepvfhhF4G

YouTube https://youtu.be/sayKXvqHggE

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору