КАНДИДАТ У ДЕПУТАТИ ЗУСТРІЛАСЯ З ВИБОРЦЯМИ
Поділитися в
Копіювати посилання

«Сьогодні зустрілася з виборцями, які проживають у будинках 19-б по Чернігівській, та 1-3-5 по Свемівській в Шостці.
Під час розмови виборці висловили свої побажання та виразили свою підтримку мені як кандидату в депутати міської ради від політичної партії “Опозиційна платформа – За життя”.
Можу запевнити виборців, що я їх не підведу»,- про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Наталія ПИЛИПЕНКО, кандидат у депутати Шосткинської міської ради від політичної партії “Опозиційної платформи – За життя”.
https://www.facebook.com/groups/254161768393179/permalink/990210954788253/?__cft__[0]=AZUcxqonURUabY5kGPdgJj4XAiCp5NWur1UM97DFlnLZQzacNj9xaTpz9
MKg7v2eqtnvTmFXj6vCW4b2Yzhs_fxTxrGljVOHmbYYXj1_NCvwGc_9jZzwyN7O97TrK
yMaHZXJb9PP8sO90MJcr3iy_SCReIvdxO3DgAStYVDg-vmnnqxRWFa3yPs78G7jquKGJ1WxM78j9v3Go0RrID2NykuX&__tn__=%2CO%2CP-R



