Біля зруйнованого мосту в річці Сейм знайшли втоплений автомобіль з тілами двох чоловіків
Події 14:20, 15.09.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 14 вересня, увечері біля мосту на річці Сейм, який був зруйнований російськими військовими, сталася ДТП, загинуло двоє людей, — повідомляють правоохоронці.
За інформацією поліції, неподалік села Пересипки Путивльської ОТГ Конотопського району, у воді річки Сейм виявили автомобіль “Опель” і тіла двох чоловіків. Слідів зіткнення чи гальмування автомобіля правоохоронці не виявили. Слідство триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: