Біля Шосткинського пологового лунала “Серенада для лелеки”

 Поділитися

Поділитися в

 Учора, 23 вересня, у дворі Шосткинського пологового будинку відбулася зворушлива акція “Серенада для Лелеки”.
  За давнім повір’ям, саме цей птах приносив немовлят. Лелека – символ сімейного затишку, чистоти і вірності, щастя і кохання, турботи про підростаюче покоління і і неперервності життя, любові до рідної землі. Тому саме лелеці присвятили акцію.
 Для молодих мам, майбутніх породіль та колективу пологового відділення захід організували вихованці і працівники Центру естетичного виховання. Акція проходила у рамках Марафону “Палітра життя позашкілля”.
 Вихованці Зразкового театру естрадної пісні “Мікс” (керівник – Ірина Легейда) подарували присутнім чуйну і ніжну вокально-хореографічну композицію “Лелеча пісня”.
 Ведуча заходу Вікторія Федоренко передала пологовому будинку подарунок, створений дитячими руками, вихованцями зразкового творчого об’єднання «Витинанки» (керівник – Сергій Романцов) та зразкової студії образотворчого мистецтва «Мальва» (керівник – Тетяна Михайличенко).
 Талановиті педагоги та вихованці ЦЕВу висловили сподівання, що новонароджені з шосткинського пологового в майбутньому теж стануть зірками сцени. Тим, хто допомагає вперше побачити світ шосткинцям, передали сертифікати-запрошення до гуртків і об’єднань Шосткинського ЦЕВу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору