Біля 13-ї школи встановили знаки, які забороняють рух автомобілів

 Поділитися

Поділитися в

Питання безпеки руху у дворі біля 13-ї школи завжди було актуальним. Особливо гостро воно поставало з настанням осені, коли розпочиналися дощі. Дітям доводилося обходити машини буквально по калюжах. Тож заходили до школи вже з мокрими ногами. Взимку треба було обходити машини заметами. Траплялися випадки, коли школярі ледь не потрапили під колеса, розповідає директорка школи Валентина Балицька.

Адміністрація навчального закладу намагалася домогтись обмеження руху автомобілів на цій ділянці дороги ще 4 року тому. Тоді у місцевій автоінспекції сказали, що встановити шлагбауми, як просила школа, тут не можна, і взагалі це не входить в їх компетенцію. Звертатися треба до Сум.

У минулому навчальному році справу у свої руки взяли вже батьки. Вони звернулися до управління освіти, міської ради, з колективним зверненням їх підтримали і вчителі школи. Питання тримала  на контролі заступниця міського голови Марина Харламова.

«Входити у суть справи та пояснювати необхідність обмеження руху біля маленької гімназії мені не треба було. Моя дитина також навчалася у цьому закладі. Я підтримала ініціативу батьківського колективу. Виявилося, не так просто було вирішити це питання. Ми звернулися до спецкомісії Сумської державної автоінспекції. Саме вона повинна була обстежити територію та погодити необхідність і власне місця встановлення знаків, що забороняють тут рух», – розповідає Марина Харламова.

Комісія до Шостки приїхала у лютому і таки дала своє добро на встановлення знаків.  У серпні управління ЖКГ Шосткинської міськради установило їх. Один зі сторони податкової служби, другий – біля 2-ї поліклініки.

«Ми одразу після встановлення знаків у вайбер-спільнотах, індивідуально, на батьківських зборах усіх батьків попередили, що відтепер заїжджати на цю територію заборонено. Це не чиясь забаганка. Це зроблено заради безпеки дітей. Ще є поодинокі випадки, коли батьки підвозять дітей до хвіртки школи на машині, але той потік автомобілів, який був раніше, значно зменшився», – зазначає директорка 13-ї школи Валентина Балицька.

Поки ми спілкувалися з директоркою школи, двоє батьків таки проігнорували знаки. Хоча місць залишити свій автомобіль на Знаменській вулиці вдосталь.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору