Більше 30 рятувальників учора гасили загоряння в екосистемах, зокрема й у Шосткинському районі
Поділитися в
Копіювати посилання
Упродовж минулої доби, 11 вересня, підрозділи ДСНС Сумської області дев’ять разів приборкували загоряння на відкритих територіях у Сумському, Конотопському, Шосткинському, Роменському районах та в містах Ромни, Кролевець і Лебедин.

Завдяки зусиллям рятувальників дані пожежі не переросли у масштабні. Всього, упродовж доби, на гасіння таких пожеж залучалося більше 30 чоловік особового складу та 8 одиниць техніки ДСНС, а також місцеві та добровільні пожежні команди.

“Будьте відповідальними у дотриманні вимог пожежної безпеки. Пам’ятайте про заборону спалювання сухої рослинності. При виявленні загорянь на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером «101»!”, – закликають пожежники.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: