«Безпечна кров» – безпечна дорога! + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Цього тижня у Сумському обласному центрі служби крові проходить акція «Безпечна дорога», присвячена Дню автомобіліста і дорожника.

Першими у ній взяли активну участь співробітники управління патрульної поліції м.Суми та члени Федерації автоспорту Сумщини, які здали кров для жертв ДТП та онкохворих дітей.

Патрульна поліція м.Суми – постійний учасник благодійних акцій СОЦСК. Поліцейські не лише здають кров як донори, але і проводять інформаційну роботу з цього приводу та власні благодійні акції. Підтримує донорський рух і керівництво управління патрульної поліції. Адже патрульні впевнені – допомагати людям потрібно не лише на роботі, а завжди, коли для цього є можливість.

– Я завжди здаю кров для дітей, жертв ДТП, конкретних хворих, які її потребують, – каже Іван Солопченко, який здавав кров уже більше 20 разів. – Адже це – людські життя. Ми завжди охоче допомагаємо тим, хто цього потребує. Для мене важливо допомагати людям, це – наша професія.

Сьогодні ми проводимо спільну акцію з представниками Федерації автоспорту Сумщини, на неї прийшли більше 15 співробітників поліції, які сьогодні вільні від служби,– розповідає Марина Горьковська. – Ми постійно здаємо кров на безоплатній основі – і в ході акцій, і від себе особисто. Поліцейські перші бачать наслідки ДТП і людей, яким потрібна допомога. А ще багато хто з нас має своїх дітей – і розуміє, яке горе для батьків, коли діти хворіють. Тому ми намагаємось ніколи не залишатися осторонь таких акцій.

Сумські автомобілісти – справжня гордість області. Вони часто стають переможцями всеукраїнських і міжнародних змагань, проводять різноманітні соціальні акції. Вже традиційною стала і благодійна акція по збору крові. Протягом кількох днів до СОЦСК збираються прийти близько 30 членів ФАС.

День автомобіліста – це наше професійне свято, на честь якого ми завжди допомагаємо дітям, – розповідає прес-секретар Федерації Автоспорту Сумщини Олена Хиценко.Їздимо з подарунками у дитбудинки, здаємо кров. Донорство – це дуже почесна місія, це означає – поділитися частинкою себе для дітей, для всіх, хто потребує крові. Хотілося б, щоб до таких акцій долучалося якнайбільше людей і зокрема – учасників дорожнього руху. Адже ми не знаємо, кому наша кров буде потрібна завтра.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору