Без газу залишаються 706 домоволодінь Сумщини
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 23 березня, працівники АТ “Сумигаз” відновили розподіл газу до 600 осель в п’яти населених пунктах Охтирського району, повідомляють у товаристві.
Витік локалізували за першої можливості. Перекрили засувку на мережі, враховуючи небезпеку. Після замінили два метри підземного сталевого газопроводу в який влучив снаряд.
Загалом на сьогодні в Сумській області без розподілу газу залишаються 706 домоволодінь. Найбільше в місті Охтирка – 278 осель.
У Миколаївській, Сумській, Дніпропетровській, Харківській областях за добу 23 березня газовикам вдалося відновити доставку газу до 2 200 осель.
З початку війни російські окупанти позбавили газу більше 289 000 домогосподарств по всій Україні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: