Автомобіль-історія: шосткинець зареєстрував унікальний ГАЗ 1958 року
Поділитися в
Копіювати посилання
Дух автомобільної класики відчутний на дорогах міста Шостка. Місцевий мешканець повертає легендарні автівки на дороги.
У нашому краї є люди, які не просто цікавляться технікою – вони щиро закохані в автомобілі та вміють перетворювати залізо на справжні шедеври.
Цього разу до сервісного центру МВС м. Шостка завітав місцевий колекціонер ретро-авто, щоб зареєструвати нову зірку своєї колекції – легковий ГАЗ 1958 року випуску.
Автомобіль – як кадр із старого кіно: блискучий хром, стильні форми, той самий легендарний звук двигуна, який одразу переносить у минулі десятиліття.
“Адміністратори сервісного центру МВС зареєстрували легенду- і тепер авто офіційно може вирушати на дороги та тішити кожного, хто його побачить. Хай цей ГАЗ 1958 року ще довго прикрашає дороги нашого краю та дарує неповторні емоції”, – ідеться на Фейсбук-сторінці Сервісні центри МВС у Сумській області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!



Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: