Дерматолог
Авто Світ

АТ «Сумигаз» відтепер функціонує у складі Групи Нафтогаз

Споживач 14:30, 18.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

З 18 липня «Сумигаз» працює у складі Групи Нафтогаз. Таку новину повідомили в газорозподільній компанії.

Зазначається, що під державним управлінням «Сумигаз» працюватиме з дотриманням принципу надійного підприємства, для якого комфорт клієнтів і зобов’язання перед партнерам є основоположними.

Важливо: особові рахунки, тариф і реквізити для оплати послуг розподілу газу для споживачів наразі залишаються такими ж.

Про будь-які зміни АТ «Сумигаз» обіцяє повідомляти завчасно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору