АТ «Сумигаз» відтепер функціонує у складі Групи Нафтогаз
Споживач 14:30, 18.07.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
З 18 липня «Сумигаз» працює у складі Групи Нафтогаз. Таку новину повідомили в газорозподільній компанії.
Зазначається, що під державним управлінням «Сумигаз» працюватиме з дотриманням принципу надійного підприємства, для якого комфорт клієнтів і зобов’язання перед партнерам є основоположними.
Важливо: особові рахунки, тариф і реквізити для оплати послуг розподілу газу для споживачів наразі залишаються такими ж.
Про будь-які зміни АТ «Сумигаз» обіцяє повідомляти завчасно.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: