АТ «Сумигаз» нагадує клієнтам про необхідність провести технічне обслуговування внутрішніх газових мереж

ЖКГ, Споживач 16:30, 5.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

В умовах воєнного стану важливо дбати про газову безпеку, адже кожен витік у квартирі, будинку чи на підприємстві – це загроза людському життю. Без регулярного обслуговування стан газових мереж погіршується, втрачається щільність і герметичність. Відповідно до законодавства власник має дбати про обслуговування мереж не рідше ніж раз на рік.

Спеціалісти АТ «Сумигаз» проводять фахове обстеження внутрішніх мереж для житлових будинків і квартир, а також підприємств області. Послуга передбачає обстеження мереж на щільність та герметичність за допомогою спеціальних приладів, ліквідацію виявлених витоків газу, необхідний ремонт, заміну ущільнюючих матеріалів та складових, які вийшли з ладу тощо. Також проходить перевірка працездатності й змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах, усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Замовити послугу з технічного обслуговування внутрішніх мереж, отримати консультацію ви можете в клієнтських просторах 104.ua.

Пам’ятайте, що пріоритет – безпека працівників, клієнтів, відвідувачів. Довірте перевірку газових мереж професіоналам – і однією тривогою буде менше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору