Армія FM розпочала мовлення у Шостці
Поділитися в
Копіювати посилання
Єдине в Україні військове радіо почало мовити у ще одному прикордонному місті Сумщини. Таку новину повідомила представниця Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області Лариса Якубенко.
Тепер на частоті 104,1 МГц «Армія ФМ» транслюється разом із місцевим медіа – ТРК «Акцент». Цей крок спрямований на посилення українського мовлення в прикордонних районах, протидію пропаганді ворога та підтримку інформаційної безпеки регіону.
«Завдяки спільним зусиллям Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Шосткинської міської ради, місцевого медіа ТРК «Акцент» та військових, радіо «Армія ФМ» відтепер працює на частоті 104,1 МГц», – написала представниця Нацради на своїй Фейсбук-сторінці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: