Дерматолог
Авто Світ

Армія FM розпочала мовлення у Шостці

ЗМІ, Радіо 18:40, 21.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Єдине в Україні військове радіо почало мовити у ще одному прикордонному місті Сумщини. Таку новину повідомила представниця Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області Лариса Якубенко.

Тепер на частоті 104,1 МГц «Армія ФМ» транслюється разом із місцевим медіа – ТРК «Акцент». Цей крок спрямований на посилення українського мовлення в прикордонних районах, протидію пропаганді ворога та підтримку інформаційної безпеки регіону.

«Завдяки спільним зусиллям Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Шосткинської міської ради, місцевого медіа ТРК «Акцент» та військових, радіо «Армія ФМ» відтепер працює на частоті 104,1 МГц», – написала представниця Нацради на своїй Фейсбук-сторінці.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору