92 т отрутохімікатів вивезено з території Шосткинської громади + Відео

Безпека, Громада 21:58, 23.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Довгоочікувана новина для мешканців нашої громади: 92 т отрутохімікатів вивезено з Шосткинщини.

Нагадаємо, що 6 років тому у нас сталася екологічна катастрофа – розлилися хімікати. Працівники ДСНС зібрали їх та затарили у спеціальні бочки. Весь цей час бочки зберігалися у трьох місцях: у Шостці, Ображіївському та Ковтунівському старостинських округах.

Як розповів депутат Сумської обласної ради від партії «Слуга Народу» Олексій Романько, у 2020 році під час передвиборчої кампанії на зустрічах з виборцями часто звучало питання про наболілу екологічну проблему. Мешканці громади вимагали вивезти отруту, яка представляла велику небезпеку і для людей, і для довкілля.

У кінці 2020 року, після обрання депутатом, Олексій Романько звернувся до голови облради Віктора Федорченка, депутатського корпусу обласної ради щодо необхідності вивезення отрутохімікатів з Шосткинщини та утилізації. Його підтримали, були виділені відповідні кошти.

Велику допомогу у вирішенні  екологічної проблеми надав народний депутат України Михайло Ананченко. Була відчутна підтримка голови облдержадміністрації Дмитра Живицького, міського голови Миколи Ноги, депутатського корпусу міської ради….

Олексій Романько повідомив, що 92 т отрутохімікатів вивезли у Житомирську область, де вони будуть знешкоджені.

Тепер необхідно вивезти промислові стоки з вмістом гептилу, які зберігаються на підприємстві «Елга». «Ми разом з міським головою та обласною владою вирішуємо, як вивезти та утилізувати отруту», –  зазначив Олексій Романько.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору