9 закладів громадського харчування у Шостці притягнуть до адміністративної відповідальності за недотримання карантинних вимог

 Поділитися

Поділитися в

Головне управління Держпродспоживслужби у Сумській області інформує, що з 18 по 25 жовтня постійно діюча мобільна група, за участю спеціалістів Шосткинського відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби, співробітників поліції та міськвиконкому, здійснила 15 комісійних перевірок закладів громадського харчування. Перевіряли дотримання карантинних та протиепідемічних вимог в умовах карантину на виконання постанови Головного державного санітарного лікаря № 13 від 6 жовтня поточного року.

 Як результат – за короткий час перевірки за допомогою засобів відеофіксації, були виявлені наступні правопорушення: температурний скринінг персоналу та відвідувачів не здійснюється, часто відсутні будь-які відомості про проведення дезінфекційних заходів, а також відсутні відомості про походження дезінфекційного засобу чи антисептику. З 15 перевірених закладів у 9 (60%) були складені протоколи про адміністративне правопорушення. Керівникам ще 2 закладів винесені обов’язкові до виконання приписи щодо усунення виявлених порушень.

 Паралельно проводилася розгорнута інформаційно-роз’яснювальна робота серед працівників перевірених закладів, установ та організацій щодо особливостей роботи в умовах обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору