75% освітян Шосткинщини вакцинувалися проти Covid-19, повідомили у міськвиконкомі

Здоров'я, Освіта 09:33, 13.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

На сьогодні всі регіони України залишаються в «зеленій» карантинній зоні. Однак і «жовта» чи «помаранчева» вже не такі страшні для батьків шосткинських школярів. Педагоги громади активно вакцинуються проти Covid-19. Тож за умов погіршення епідситуації більшість шосткинських шкіл продовжать працювати в очному форматі.

«У 26-ти закладах із 45-ти відсоток вакцинованих співробітників становить більше 80-ти. У решті – від 60 до 70 відсотків. Тому я сподіваюсь, що найближчими днями доведемо загальний відсоток вакцинованих освітян  до 80-ти у всіх закладах загальної середньої освіти», – розповіла під час апаратної наради начальниця управління освіти Наталія Сергейко.

Однак міський голова Микола Нога продовжує наполягати на тому, аби невакциновані педагоги були відсторонені від роботи.

«Якщо у людини немає протипоказань і вона й досі не вакцинована – відстороніть її від роботи своїм розпорядженням. Так не можна продовжувати в освітній галузі, це ж наші діти!», – зауважив Микола Нога.

У свою чергу головний лікар Шосткинської ЦРЛ Олег Штогрин навів красномовний аргумент для тих, хто і досі вагається, чи вакцинуватися.

«З травня місяця, коли з’явилися у нас перші люди, які отримали два щеплення, жоден з них до нас в інфекційне відділення не поступив. Враховуючи, що за цей час через відділення пройшло більше 300-х хворих, я вважаю, що вакцинація є ефективною», – сказав медик.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору