7 підприємств Шосткинської громади заборгували працівникам 54 280,3 тис. грн. зарплати

Економіка, Фінанси 17:01, 27.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

 20 вересня відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника шосткинського міського голови Ярослава Счастливцева. Під час засідання йшлося про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах громади станом на 1 вересня поточного року.

Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради повідомляє, що за моніторинговими даними станом на 1 вересня, 7 підприємств громади мають заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 54 280,3 тис. грн. До початку року борги по заробітній платі зменшилися на 6432,7 тис. грн. або на 10,6 %, до попереднього місяця – на 779,2 тис.грн.

 На підприємства державної форми власності припадає 94,4% від загальної суми боргу, комунальної форми власності – 3,7%, решта боргу (1,9%) належить приватним підприємствам.

 За результатами розгляду питань порядку денного керівникам підприємств-боржників із виплати заробітної плати надано рекомендації щодо вжиття заходів з погашення боргів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору