Дерматолог
Авто Світ

Завтра у центрі Шостки не буде води

ЖКГ 12:50, 17.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Завтра, 18 листопада, з 09:00 до 16:00 у Шостці тимчасово припинять водопостачання на кількох центральних вулицях. Причина –  реконструкція на насосній станції по вул. Садовий бульвар, 8.

Про це попереджає КП ВУВКГ «Водоканал».

Водопостачання буде відсутнє у таких будинках:

– вул.Садовий бульвар, 5, 8, 9, 10, 12;
– вул.Знаменська, 7;
– вул.Миру, 12, 14.

Адміністрація “Водоканалу” завчасно просить вибачення у містян за незручності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору