Завтра у центрі Шостки не буде води
ЖКГ 12:50, 17.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 18 листопада, з 09:00 до 16:00 у Шостці тимчасово припинять водопостачання на кількох центральних вулицях. Причина – реконструкція на насосній станції по вул. Садовий бульвар, 8.
Про це попереджає КП ВУВКГ «Водоканал».
Водопостачання буде відсутнє у таких будинках:
– вул.Садовий бульвар, 5, 8, 9, 10, 12;
– вул.Знаменська, 7;
– вул.Миру, 12, 14.
Адміністрація “Водоканалу” завчасно просить вибачення у містян за незручності.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: