З полону повернулися два захисника з Шосткинщини!
Поділитися в
Копіювати посилання
205 українських воїнів повернулися додому з полону. Серед них молоді хлопці й дорослі чоловіки з майже усіх видів і родів військ. Це бійці, що захищали Маріуполь та обороняли усю лінію фронту.
Про обмін сповістив Володимир Зеленський.
“Наші – вільні. Наші – вдома, — прокоментував президент, додаючи: — Вони були розкидані по багатьох російських регіонах, увʼязнені тюремною системою з єдиним завданням: знущання і знищення людяності”.
Цей обмін відбувся за посередництва й допомоги Обʼєднаних Арабських Еміратів.
Як повідомив міський голова Микола Нога, з полону повернулися два захисника з Шосткинщини – Кирило Оснач та Євгеній Скрипка.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: