Дерматолог
Авто Світ

З полону повернулися два захисника з Шосткинщини!

Важливо, Герої 16:29, 6.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

205 українських воїнів повернулися додому з полону. Серед них молоді хлопці й дорослі чоловіки з майже усіх видів і родів військ. Це бійці, що захищали Маріуполь та обороняли усю лінію фронту.

Про обмін сповістив Володимир Зеленський.

“Наші – вільні. Наші – вдома, — прокоментував президент, додаючи: — Вони були розкидані по багатьох російських регіонах, увʼязнені тюремною системою з єдиним завданням: знущання і знищення людяності”.

Цей обмін відбувся за посередництва й допомоги  Обʼєднаних Арабських Еміратів.

Як повідомив міський голова Микола Нога, з полону повернулися два захисника з Шосткинщини – Кирило Оснач та Євгеній Скрипка.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору