18% дорослого населення Шостки вакциновані проти Covid-19, стало відомо під час апаратної наради
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом минулого тижня у Шосткинському міському центрі ПМСД зробили 1637 щеплень. Про це під час апаратної наради розповів директор закладу Олександр Жук.
«На 50% збільшилася кількість людей, які вперше звернулися до пунктів щеплення», – наголосив він.
Загалом з початку вакцинальної кампанії у Шостці зроблено вже 17 907 щеплень. Двома дозами вакциновано 8 039 осіб, однією дозою – 1 820 осіб. Повністю вакцинованих 9 868 містян.
«Це майже 18% від загальної кількості населення, яке задекларовано у нашому закладі», – підсумував Олександр Жук.
У Шостці на даний час у достатній кількості наявні 4 вакцини. У селах громади щеплять CoronaVac.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: