17 жителів Шосткинської громади захворіли на Covid-19
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на 17 січня на Сумщині зафіксовано 44 300 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
За минулу добу COVID-19 підтвердили у 224 осіб. Зокрема і в 16 шосткинців та 1 жителя району. Такі цифри повідомляє Telegram-канал Коронавірус_Суми_інфо.
Наразі від COVID–19 в Сумській області одужало 39 119 осіб, з них за останню добу – 168. У Шосткинській громаді одужав 1 пацієнт.
Летальних випадків минулої доби в області не було.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: