Дерматолог
Авто Світ

17 жителів Шосткинської громади захворіли на Covid-19

Важливо, Здоров'я 09:38, 17.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Станом на 17 січня на Сумщині зафіксовано 44 300 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

За минулу добу COVID-19 підтвердили у 224 осіб. Зокрема і в 16 шосткинців та 1 жителя району. Такі цифри повідомляє Telegram-канал Коронавірус_Суми_інфо.

Наразі від COVID–19 в Сумській області одужало 39 119 осіб, з них за останню добу – 168. У Шосткинській громаді одужав 1 пацієнт.

Летальних випадків минулої доби в області не було.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору