Дерматолог
Авто Світ

15 одиниць техніки розчищають дороги громади: комунальники Шосткинщини працюють у посиленому режимі

ЖКГ 10:20, 19.02.2026
 Поділитися

Поділитися в

Як і попереджали синоптики, з учорашнього вечора у Шосткинській громаді йде сильний сніг. Сьогодні з 4:30 розпочалася боротьба з наслідками негоди і триває безперервно.

Про це інформує міський голова Микола Нога 

Збільшена кількість одиниць снігоприбиральної техніки, наразі її число становить 15, та персоналу.

Для упорядкування прилеглих територій задіяні керуючі компанії (ЖЕКи) та ОСББ, власники торгівельних точок (МАФи, магазини, кафе тощо).

Працівники КП «Шостказеленбуд»  розчищають зупинки громадського транспорту та тротуари від снігу й льоду. Для запобігання ожеледиці пішохідні зони та підходи до зупинок посипають піском.

Роботи тривають у посиленому режимі, щоб забезпечити безпечне та комфортне пересування мешканців громади.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору