Бош сервис
Сервис Центр

В Шостке учителям математики, физики, химии, выпускники которых наберут более 160 баллов на ВНО, будут платить больше

Влада, Освіта | 13:07, 6.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Такое решение сегодня, 6 сентября, было принято на заседании исполкома Шосткинского городского совета.

Как пояснил городской голова Шостки Николай Нога,  более 10-ти лет в последнее время в городе стимулировали единственный показатель по системе образования – это победители олимпиад. Учителя, которые подготовили победителей олимпиад ІІІ-ІV уровня (областных и Всеукраинских олимпиад) получали надбавку к зарплате. В прошедшем году ее размер составлял от 5 до 20% от должностного оклада.

Начиная с прошедшего года, за счет городского бюджета начали стимулировать добавками к зарплате и тех учителей, выпускники которых при прохождении Внешнего независимого оценивания набрали 160 и больше баллов. Как отметила начальник городского управления образования Наталия Сергейко, особое внимание уделяется учителям  физики, математики, химии, поскольку, как показал анализ прошедших лет, большинство детей выбирают предметы гуманитарного цикла.

Для того, щоб підтримати вчителів, які викладають математику, фізику, хімію, а також мотивувати учнів до вивчення цих предметів, у цьому році проектом рішення міськвиконкому планується встановити надбавку педагогам, які підготували випускників на 160 і більше балів, у розмірі від 2,5 до 10 %. Але відсоток вчителям фізики, хімії і математики буде вдвічі більшим. Тому що, на жаль, з кожним роком зменшується кількість випускників, які обирають ці предмети для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, – рассказала Наталия Сергейко.

– Це не тільки у Шостці,  а в цілому по Україні і, навіть, у Європі більшість учнів поступово обирають гуманітарний профіль. Бо легше ж вчить українську мову, історію, географію. Не розуміючи про те, що він потім себе «обрізає» у отриманні професій ІТ-технологій, інженерних і так далі, бо там треба знати точні науки. Таких спеціалістів не вистачає і в Європі, і у нас. Виходить, що усі гуманітарії. Хоча з усіх учнів насправді половина гуманітарії, половина – мають хист до точних наук. Вчора я був у Києві, у Міністерстві освіти теж підтвердили, що така тенденція є. Тому ми вирішили стимулювати вчителів, які підготували випускників, що на ЗНО в минулому році отримали 160 і більше балів з точних наук. Решту теж будем стимулювать, але трохи нижче рівнем, – отметил городской голова.

Что касается мотивации учителей лучше работать не только в старших классах, но и в средних, в горисполкоме считают, что качественно подготовить выпускника можно, если начинать добросовестно работать еще в средних классах.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Магазин замков и фурнитуры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору