Звечора та до ранку росіяни гатили по Глухівщині й Середино-Будщині. Пошкоджено школу
Поділитися в
Копіювати посилання
За даними ОК “Північ”, російські війська продовжують обстрілювати прикордоння Шосткинського району.
Так, учора, 28 травня, з 18:20 до 18:52 зафіксовано 3 приходи, ймовірно з міномету 120 мм, в районі н.п. Ходине (Глухівщина). Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
З 22:13 до 22:20 зафіксовано 2 приходи, попередньо ствольна артилерія, по н.п. Глухів. Пошкоджено осколками стіну місцевого закладу освіти. Про втрати серед місцевого населення інформація не надходила.
Станом на 9:00 29 травня російські війська ще 3 рази обстріляли прикордоння Сумської області.
З 00:50 до 01:25 зафіксовано 16 приходи, ймовірно зі ствольної артилерії, в районі н.п. Середина-Буда.
З 3:15 до 3:25 зафіксовано 3 приходи, ймовірно зі ствольної артилерії, в районі н.п. Катеринівка (Глухівщина).
З 7:45 до 8:00 зафіксовано 10 приходів, ймовірно з міномету 82 мм, в районі н.п. Середина-Буда.
Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: