Зранку росіяни знову обстріляли Середино-Буду та Шалигінську громаду
Поділитися в
Копіювати посилання
Про ситуацію на Сумщині сьогодні, 15 серпня, станом на 10:00, поінформував голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.
За його даними, ніч минула тихо, а ранок у двох громадах Шосткинського району почався ворожим вогнем з різних видів зброї.
– З 6:30 було 12 пострілів із міномету і станкового автоматичного гранатомету та 10 пострілів зі стрілецької зброї по околиці м. Середина-Буда. А в період часу з 07:10 до 07:15 – 10 пострілів зі стрілецької зброї в напрямку одного із сіл Шалигинської громади.
Інформація про втрати і руйнування не надходила, – повідомляє Живицький.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: