Дерматолог
Авто Світ

«Золото», три «срібла» та дві «бронзи»: шосткинські борці відзначилися на турнірі у Конотопі

Знай наших!, Спорт 16:34, 8.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 7 грудня, відбувся відкритий чемпіонат Конотопської ДЮСШ з греко-римської боротьби серед дітей 2017-2011 року народження.

На змаганнях окрім господарів виступили команди Сум, Шостки, Путивля.

Наші борці греко-римського стилю вибороли 6 медалей різного гатунку. «Золото» здобув вихованець КДЮСШ «Барса» Родіон Шак. Срібними призерами стали Назар Шовкун (КДЮСШ «Барса»), Єгор Сергіюк (Шосткинський спортивний ліцей), Михайло Магакян (КДЮСШ «Барса»). «Бронзу» вибороли Ярослав Маценко (Шосткинський спортивний ліцей), Михайло Касюк (КДЮСШ «Барса»).

Призери відзначені медалями та грамотами. Наших борців тренують Олександр Якименко та Віктор Дегтяренко.

В організації поїздки на змагання допомогли Шосткинська міська рада, адміністрація Шосткинського спортивного ліцею, ДГСО «ШКИД».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору