Знищено медзаклад, пошкоджено 11 будинків, 2 заклади освіти, автівки: поліція про ракетний удар по Шостці
Поділитися в
Копіювати посилання
У ніч на 15 липня російські війська завдали трьох ракетних ударів по місту Шостка. Під ворожий обстріл знову потрапили мирні мешканці, виникла масштабна пожежа.

На місці події негайно розпочали роботу поліцейські, рятувальники та медики. Правоохоронці забезпечили охорону периметра та координацію екстрених служб, інформує відділ комунікації поліції Сумської області.
Як уже повідомлялося, унаслідок обстрілу отримала поранення 14-річна дівчина. Знищено об’єкт цивільної інфраструктури, пошкоджено 11 багатоквартирних житлових будинків, 2 заклади освіти, 1 нежитлова будівля, транспортні засоби.

Наразі слідчі поліції продовжують фіксацію руйнувань, документують кожен факт пошкодження та приймають заяви від громадян.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 438 КК України (воєнні злочини).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: