Жителям Сумської області компенсували стоматологічні послуги на майже 18 мільйонів гривень
Поділитися в
Копіювати посилання
У межах Програми медичних гарантій жителі Сумської області продовжують отримувати безоплатні стоматологічні послуги, що фінансуються Національною службою здоров’я України.
За інформацією Сумської ОВА, станом на сьогодні закладам охорони здоров’я області сплачено близько 17,8 млн грн, з них:
- за пакетом «Зубопротезування окремих категорій осіб» (пакет 66) – 8,6 млн грн. Надано 1 653 послуги;
- за пакетом «Стоматологічна допомога окремим категоріям осіб» (пакет 67) – 9,1 млн грн. Надано 13 597 послуг.
Загалом жителі Сумщини вже отримали понад 15 тисяч стоматологічних послуг за рахунок коштів державного бюджету.
Безоплатними послугами можуть скористатися ветерани війни, військовослужбовці, а також громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та належать до категорій, визначених законодавством.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: