Жителям с. Івот рекомендують обрати нового сімейного лікаря
Поділитися в
Копіювати посилання
З 1 червня з КНП «Шосткинський МЦПМСД» звільняється Пирогова Надія Пилипівна – лікар-терапевт амбулаторії с. Івот.
Декларації, укладені з цією лікаркою, вважатимуться такими, що втратили чинність, попереджають у центрі ПМСД.
Мешканці громади, які бажають і надалі отримувати безоплатну медичну допомогу в закладі, можуть укласти декларацію із сімейним лікарем Барабаш Наталєю Олександрівною, яка буде вести прийом в амбулаторії с. Івот.
Також можна обрати будь-якого іншого лікаря Шосткинського МЦПМСД або іншого лікаря первинної медичної допомоги, який ще не досяг оптимальної кількості декларацій.
Телефони для довідок (у робочі години):
Амбулаторія с. Івот:
+380 66 033 34 89
Сімейний лікар Барабаш Н.О.:
+380 96 996 20 33
+380 50 233 44 10
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: