Жителька Шостки, дім якої згорів через ворожий удар, тепер бореться з онкозахворюванням
Поділитися в
Копіювати посилання
У родину жительки Шостки Світлани Дудки біда постукала вже вдруге за цей рік. Улітку ворожа КАБ поцілила прямо у їхній дім. Без даху над головою і всіх необхідних для життя речей опинилися Світлана, її донька-підліток та матір.
Згоріли і всі заощадження.
Але найстрашніше, як виявилося, попереду. Нещодавно у Світлани діагностували онкозахворювання органів репродуктивної системи.
На 2 грудня вже заплановано операція. Але необхідної суми на неї жінка не має.
Мама Світлани просить усіх небайдужих допомогти врятувати її доньку.
Реквізити для допомоги: 4149609042252967 Дудка Свiтлана Миколаївна
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: