Жителька Н.-Сіверського відзначає 100-річний ювілей
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 1 травня, відзначає своє 100-річчя жителька Новгорода-Сіверського Анастасія Петрівна Шилова. Про це повідомляє міська рада.
Ювілярку привітали секретар Н.-Сіверської міськради та начальник управління соціального захисту населення, сім’ї та праці. Анастасії Петрівні вручили квіти та подарунок.
«Народжена у непростий час, вона пройшла крізь війни, втрати, тяжку працю. Попри все — зберегла в серці доброту, щирість і материнську турботу. Вона виростила двох дітей, дочекалася чотирьох онуків і п’ятьох правнуків, які є її найбільшою гордістю та продовженням роду», – йдеться у повідомленні Н.-Сіверської міської ради.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: