Жителів Сумщини запрошують на тренінги з розвитку підприємництва та бізнеc-навичок

 Поділитися

Поділитися в

 ПРООН та ЄС оголошують набір підприємців Сумської області на тренінги з розвитку бізнеc-навичок для постраждалого від війни населення України, повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.
 Учасниками Програми можуть стати: усі, хто втратив роботу під час війни та планує започаткувати власний бізнес; підприємці (власники мікро-, малого та середнього бізнесу), які хочуть відновити свій бізнес; підприємці (власники мікро-, малого та середнього бізнесу), які мають намір розширювати свій бізнес; внутрішньо переміщені особи.
 Кількість місць у кожній групі обмежена. На основі поданих заявок комітет проведе відбір та сформує групу учасників. Учасники, які виконають практичні завдання, отримають сертифікат. Кількість слухачів тренінгу – 25 осіб.
 Завдання тренінгової програми: поглибити знання учасників про те, як розпочати та відновити бізнес в Україні в умовах війни; поінформувати учасників про перспективні сфери підприємницької діяльності та переваги самозайнятості і підприємництва; вдосконалити вміння учасників із розробки бізнес-плану відповідно до вимог державних та міжнародних грантових програм; проконсультувати учасників щодо ведення підприємницької діяльності відповідно до вимог чинного законодавства України в умовах воєнного стану.
Усі деталі про програму та реєєстрація – за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору