Жителів Шосткинської громади запрошують на тренінг зі стресостійкості
Поділитися в
Копіювати посилання
ГО “З любов’ю у серці м. Шостка” та ГО “Ерадум”, на чолі із дипломованим психологом планує провести психологічний тренінг на тему “Ресурсне коло підтримки. Розвиток стресостійкості” для ВПО та вразливих верств населення нашої громади.
Психологічне здоров’я – це запорука гармонійного розвитку кожної особистості.
На Вас чекає:
- Групова підтримка;
- Вправи на розвиток стресостійкості
- Рефлексія з психологом
“Не залишайтесь один на один з Вашими проблемами, разом ми зможемо підтримати один одного”, – зазначають волонтери.
Зареєструватися на тренінг можна за цим посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSef04Fe0bW0_imAoZ6l3rllICZYah-cPUEEnuyS6ZWbdKS5bQ/viewform?usp=sf_link
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: