Жителів Шосткинського району закликають утриматися від поїздок на прикордоння
Поділитися в
Копіювати посилання
У зв’язку з безпековою ситуацією в країні, Шосткинська РВА звернулася до жителів району із закликом утриматися від відвідування прикордонних територій, особливо без нагальної потреби.
“Прикордонна зона сьогодні — це не місце для прогулянок, туризму чи спонтанних поїздок. Тут постійно працюють підрозділи Сил оборони та прикордонники, проводяться спеціальні заходи, а також зберігаються підвищені ризики для життя і здоров’я цивільного населення”, – ідеться в повідомленні РВА.
Людям нагадують:
- можливі мінування та інші вибухонебезпечні предмети;
- діють обмеження на пересування та перебування;
- присутність цивільних може ускладнювати роботу військових;
- порушення режиму прикордонної зони тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.
Дотримання цих рекомендацій – це прояв відповідальності не лише за власну безпеку, а й за безпеку наших захисників.
Не ігноруйте це попередження, довіряйте офіційній інформації та поширте її серед рідних і знайомих.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: