Жителів двох сіл Шосткинської громади просять обмежити споживання газу
Суспільство 10:04, 23.10.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На території сіл Пирогівка та Богданівка Шосткинської громади оператор ГТС сьогодні, 23 жовтня, виконує планові ремонтні роботи.
У зв’язку з цим жителів даних населених пунктів закликають обмежити споживання газу до 19:00.
“Дякуємо за розуміння! Подібні роботи важливі для підвищення надійності та безпеки газопостачання регіону”, – ідеться в повідомленні Сумської філії “Газмережі”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: